Türkiye-KKTC Ticaret Odası Forumu 1.Ekonomi Konferansı

Sayın Üyemiz,

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden (TOBB) alınan yazıda; TOBB ve Kıbrıs Türk Ticaret Odası (KTTO) arasında 3 Temmuz 2018 tarihinde imzalanan Mutabakat Zaptı ile ‘’Türkiye-KKTC Ticaret Odası Forumu”nun kurulduğu ve Forumun Türkiye ile KKTC arasındaki karşılıklı ticaret ve yatırım ilişkilerinin gelişimine destek olmak amacıyla çalışmalarını sürdürdüğü belirtilmektedir.

Yazıda, Türkiye-KKTC Ticaret Odası Forumu tarafından, 26 Haziran 2019 Çarşamba günü Golden Tulip Lefkoşa Otel’de ‘’Türkiye-KKTC Ticaret Odası Forumu 1. Ekonomi Konferansı”nın düzenlendiği bildirilmektedir. Konferans kapsamında, KKTC’de iş yapma Fırsatları ve yatırım ortamına ilişkin sunumların yanı sıra, eğitim, turizm, tarım ve bilişim teknolojilerine ilişkin sektörel panel ve devamında iş görüşmeleri düzenlenecektir.

Konferansa katılım ücretsiz olup, katılım teyidi için; http://ekonomikonferansi.tobb.org.tr bağlantısında yer alan başvuru formunun en geç 18 Haziran 2019 Salı mesai bitimine kadar doldurulması gerekmektedir. Taslak programa da söz konusu bağlantıdan ulaşılabilmektedir.

Bilgilerinize sunarız.