Yönetim Kurulu Başkanımız Gökhan Maraş, İl Milli Eğitim Müdürü Sn. Süleyman Ekici’ye hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirerek yeni görev dönemlerinde kendilerine başarılar diledi.
Ziyarete, komite üyemiz İbrahim Bozkurt ve Genel Sekreterimiz Kerem Öden’de katıldı.
Görüşmede, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Aydın Sanayi Odası işbirliği ile Cumhuriyetimizin 100.yılına özel gerçekleştirilecek olan ‘’Cumhuriyetimizin 100.yılında 100 Çınarla 100 Yıllara Geleceğe Selam Gönderiyoruz’’ etkinliği görüşüldü.
Etkinlik kapsamında Aydın Adnan Menderes Üniversitesi yerleşkelerine ve Aydın Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı 100 köy okuluna 100 çınar fidanı dikilecek.
![](https://ayso.org.tr/wp-content/uploads/2024/07/450849002_913237407512313_3961689071684155780_n.jpg)
Haberler
BAŞKAN MARAŞ, ICC TÜRKİYE YÖNETİM KURULU TOPLANTISI’NA KATILDI
ICC Türkiye Yönetim Kurulu Üyesi ve Yönetim Kurulu Başkanımız Gökhan Maraş, Milletlerarası Ticaret Odası (ICC) Türkiye Milli Komitesi’nin 70. Genel