Aydın Ticaret Odası Meclis Başkanı Coşkun Cerit, Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Ülken ve meclis üyeleri, Yönetim Kurulu Başkanımız Gökhan Maraş ve yönetimine iade-i ziyaret gerçekleştirerek hayırlı olsun dileklerinde bulundular. Ticaret Odası Yöneticilerine nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederiz. #ayso #aydinsanayiodasi #ziyaret #aydinsanayisi #ayto #aydinticaretodasi
![](https://ayso.org.tr/wp-content/uploads/2024/07/450849002_913237407512313_3961689071684155780_n.jpg)
Haberler
BAŞKAN MARAŞ, ICC TÜRKİYE YÖNETİM KURULU TOPLANTISI’NA KATILDI
ICC Türkiye Yönetim Kurulu Üyesi ve Yönetim Kurulu Başkanımız Gökhan Maraş, Milletlerarası Ticaret Odası (ICC) Türkiye Milli Komitesi’nin 70. Genel