![](https://peronmedya.com/ayso/wp-content/uploads/2023/10/387826780_18312134065128779_8848547020745889823_n-1.jpg)
Üye ziyaretleri kapsamında Yönetim Kurulu Başkanımız Gökhan Maraş ve Genel Sekreterimiz Kerem Öden, Koçarlı ilçesinde bulunan İrna Lojistik Ltd.Şti.-Serdar Babamgül’ü ve Aykim Metal A.Ş.-Endem Sarıtaş’ı ziyaret ettiler. Ziyaretlerde; üyelerimizin üretim faaliyetleri, yatırım programları hakkında bilgiler alınarak, fabrika gezisi gerçekleştirildi. AYSO Yönetimi, sanayici üyelerimizin sorunlarını ve taleplerini yerinde dinleyerek, çözüm süreçleri üretmeye devam ediyor.
Misafirperverliklerinden dolayı üyelerimize teşekkür ederiz.