Aydın Tarım ve Orman İl Müdürü İbrahim Altıntaş, Güney Ege Kalkınma Ajansı (GEKA) Aydın Yatırım Destek Ofisi Koordinatörü Numan Katıksız, Meclis Üyemiz Hatice Dicle Gündeş, Çayır, Mera ve Yem Bitkileri Şube Müdürlüğü personeli Zeynel Gül, Meclis Başkanımız Hakkı Gözlüklü ve Yönetim Kurulu Başkanımız Gökhan Maraş’ı ziyaret ettiler.
Ziyarette, tarıma dayalı gıda sanayisinin gelişiminde marka ve katma değerli ürün üretimi için neler yapılabileceği konusunda değerlendirmeler yapıldı.
![](https://ayso.org.tr/wp-content/uploads/2024/07/450849002_913237407512313_3961689071684155780_n.jpg)
Haberler
BAŞKAN MARAŞ, ICC TÜRKİYE YÖNETİM KURULU TOPLANTISI’NA KATILDI
ICC Türkiye Yönetim Kurulu Üyesi ve Yönetim Kurulu Başkanımız Gökhan Maraş, Milletlerarası Ticaret Odası (ICC) Türkiye Milli Komitesi’nin 70. Genel