Meclis Başkanımız Hakkı Gözlüklü, Yönetim Kurulu Başkanımız Gökhan Maraş, Başkan Yardımcımız Ufuk Dursun, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Oral Erbay, Merve Alpargun Altıntaş, Betül Pirinç Yıldız, Halil Canatan, Murat Aksüt ve Gökhan Pehlivan ile birlikte Genel Sekreterimiz Kerem Öden, 31 Mart Yerel Seçimlerinde yeniden Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı olarak seçilen Özlem Çerçioğlu’nu ziyaret ederek yeni dönemde kendisine başarı temennilerinde bulundular.
Ziyarette Başkan Maraş, Odamızın devam eden projeleri hakkında bilgilendirmelerde bulundu.
Ziyaretin sonunda Odamız Yönetim Kurulu Heyeti nazik ev sahiplikleri için Başkan Çerçioğlu’na teşekkürlerini sundu.
Teknik Değerlendirme ve Raporlama Eksperi İş İlanı
Sanayi Hizmetleri Birimi’nde yetiştirilmek ve istihdam edilmek üzere; kurumda ve sahada görev alacak Teknik Değerlendirme ve Raporlama Eksperi çalışma arkadaşı