AYDIN
SANAYİ ODASI

AYSO Meclisi Haziran Ayı Olağan Toplantısı Gerçekleştirildi

AYSO 2022-2026 Dönemi Haziran ayı, 21 sayılı meclis toplantısı Meclis Başkanımız Hakkı Gözlüklü Başkanlığında Odamız Örsdemir Balkan toplantı salonunda gerçekleştirildi. Haziran ayı olağan meclis toplantısına; Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Meclis Üyelerimiz ile Meslek Komitesi Üyelerimiz katıldı.

Toplantı, Meclis Başkanımız Hakkı Gözlüklü’nün Meclis oturumunu açması ile başladı. Meclis Başkanımız Hakkı Gözlüklü, üretim ve ihracatın geliştirilmesine yönelik yürütülen çalışmalar, yeni vergi yasa tasarısından beklentiler, sürdürülebilir ekonomi için kısa, orta ve uzun vadede atılması gereken adımlar konusunda değerlendirmelerde bulundu.

Toplantının devamında konuşmasını gerçekleştiren Yönetim Kurulu Başkanımız Gökhan Maraş, Oda mizanı, gelir-gider ve nakit durumunu değerlendirdikten sonra Odamızın 2024 Haziran ayı faaliyetleri hakkında bilgilendirmede bulundu.

Konuk sunumlarında; Ege Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (ESİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Sibel Zorlu ‘’Yatırım Zirvesi Tanıtımı’’ ile ilgili bilgilendirme sunumu gerçekleştirdi. KOSGEB Aydın İl Müdürü Sadullah Dülger ise ‘’Yeşil Sanayi ve Dijital Destek Programları’’ hakkında üyelerimizi bilgilendirdi.

Haziran Ayı Meclis toplantımız, Meclis Üyelerimizin güncel konular üzerinde değerlendirme yapmaları akabinde, dilek ve temenniler bölümü ile sona erdi.

Meclis, komite, sanayici üyelerimize ve konuklarımıza katılımlarından dolayı teşekkür ederiz.

Gönderiyi paylaşmak için:

Diğer Haberlerimize Göz Atın