AYDIN
SANAYİ ODASI

OKT TRAILER San. Tic. Ltd. Şti.
OKT TRAILER San. Tic. Ltd. Şti.
OKT TRAILER San. Tic. Ltd. Şti.
OKT TRAILER San. Tic. Ltd. Şti.
OKT TRAILER San. Tic. Ltd. Şti.
OKT TRAILER San. Tic. Ltd. Şti.

OKT Trailer olarak farkımız; sürdürülebilir organizasyon yapımız ve iş ortaklarına güven veren bilge kişiliğimiz  sayesinde esnek ve yaratıcı tasarımlarımızı sanatkâr ellerde yenilikçi ürünlere dönüştürürken, benzersiz özelliklerimiz  ile yolların yükünü çekenlerin hayallerini gerçekleştirmemizdir. 

İşimize olan merakımız, 1981 yılında Aydın’ da küçük bir atölyede başladı. Karayolu taşımacılığından doğan ihtiyaçlara yeni  çözümler üretmek üzere yola çıkan kurucumuz Ramazan Maraş ve kardeşleri, sanatkâr elleriyle ilk damper üretimini  gerçekleştirdi. Metale şekil vermeye olan tutkumuz, OKT ürünlerini yolların yükünü çekenlerin hayalleriyle buluşturdu. Bu  sayede üst yapı imalat sektörüne kazandırdığımız birçok yenilikçi damper modeli, müşterilerimizin tercih noktası haline geldi. 

Hep daha iyisine olan arzumuz, alüminyum damper üretimindeki tecrübemizi alüminyum tanker ve silobas üretimlerine  aktararak ürün gamımızı genişletmemizi sağladı. Sahip olduğumuz araç tescil ve tasarım tip onayları ile yasal şartlar ve  mevzuatlar doğrultusunda sürekli gelişmeyi hedefliyoruz. 

Bilge kişiliğimiz, tüm dünyanın tanıdığı ADR Tasarım Tip Onayı’ nı henüz Türkiye’ de zorunlu değilken 2004 yılında ilk kez  almamıza vesile oldu. Bugün karayolunda tehlikeli madde taşımacılığı mevzuatına göre gerek araç üstü gerekse semi treylerde  geniş tasarım aralığı ile OKT; sınıfının en çalışkanı. 

Bütünü görme ustalığımız ile petrol ve kimyasal türevleri, inşaat sektörü, beton, agrega, tarım, gıda ve canlı hayvan taşımacılığı  gibi hizmet sunduğumuz alanlarda OKT SERVİS ile satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olduk. Orijinal parça temini,  satış sonrası ve ADR Muayene Merkezi hizmetleri ile her geçen gün genişleyen bir servis ağına sahibiz. 

Yerelden globale bakış açımız, gittikçe büyüyen 250 kişilik ailemiz ve 26000 m’lik faaliyet alanımız ile değer üretmeye devam  ediyoruz. Farklı pazar ihtiyaçlarına yenilikçi çözümler arayarak, ileri teknolojiyle ürettiğimiz katma değeri yüksek ürünler ile  ihracat başarısını sürdürülebilir kılıyoruz.  

Ürün güvenliği felsefesi, müşterilerimize ulaştığımız her noktada, hızlı ve kolay taşımacılığı konforlu hale getirecek yaratıcı  tasarımlarımızı şekillendirirken, Ar-Ge projeleri üretim faaliyetlerimizin lokomotifi olmaktadır. Karayolunda mal ve canlı  hayvanların taşınmasını sağlamak üzere operasyonel verimliliği yüksek, işletme maliyetleri düşük, dayanıklı, çevreye duyarlı,  emniyetli, güvenli hafiflik sağlayan, inovatif ürünlerimiz ile yüksek mesleki standartlara ulaşmak ve olası kazaları önlemek  Ar-Ge projelerimizin temelini oluşturmaktadır. 

Tüm süreçlerimizde kusursuz işlevselliği arayan bakış açımız ile sanayi 4.0 uygulamalarıyla bütünleştirilen, kurum  hafızasındaki verileri sanallaştıran, kolay erişilebilir, izlenebilir ve hataya izin vermeyen, ERP sistemini tek kaynaktan yöneten  entegre iş zekası uygulamaları sayesinde işlerimizi kolaylaştırırken müşterilerimize daha hızlı çözümler sunuyoruz. 

Çeyrek asrı aşan geçmişimizle geleceğe olan inancımız, paydaşlarımız ile olan karşılıklı birlikteliğimizi her geçen gün  artırmaktadır. OKT Trailer Ailesi olarak biz; daha iyi ve daha güzel bir gelecek için merak etmeye, araştırıp geliştirmeye, birlikte  üretmeye ve kazanımlarımızı toplum gelişimi için sürdürülebilir kılmaya devam edeceğiz… 

Daha fazla bilgi için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. 

Saygılarımızla… 

  • İthalat Yapıyor Mu?: Evet
  • Çalışan Sayısı: 320
  • Firma Ünvanı: Ok Kardeşler Treyler San. ve Tic. A.Ş.
  • Faaliyet Süresi: 43 Yıl
  • Hedef Pazar: Karayolunda her türlü tehlikeli ve tehlikesiz; treyler ve kamyon üstü tanker ekipmanı ile taşınan gaz ve sıvı halindeki petrol türevleri, kimyasal, kimyevi ve gıda maddeleri, silobas ekipmanı ile
  • Facebook
  • Instagram
Aydın/Efeler Ataosb Mah. Astim 3.Cad ,09000